Røykenmila



Resultater

Resultater fra Røykenmila 2019

Resultater fra Røykenmila 2018

Resultater fra Røykenmila 2017

Resultater fra Røykenmila 2016

Resultater fra Røykenmila 2015

 

 

RESULTATER 2014,  for 2009 0g 2010 se nederst på siden.

Hovedløp 10 km kvinner

76 Belinda Aasberg 48.28
256 Helga Therese Støvern Ditmansen 48.57
269 Silje Myklatun 49.41
286 Hanne Lisa Matt 50.08
64 Ingunn Sandbakk røa 51.49
129 Helle Tidemansen Oslo 52.21
273 Ninan Karlsen ROS IL team Kjell 52.22
179 Cathrine Kleven Svendsen Asker Sk. Friidrett 52.59
93 Anette Sætrang 53.29
50 Unn Hofstad ROS Sykkel 53.59
137 Vibeke Owren Sport1 Røyken 54.20
203 Marit G. Halvorsen 54.40
261 Solveig Øye Tveit 55.14
2 Ingvild Horst Hyggen IF 55.31
119 Henny Maria Hall 56.14
20 Inger-Helene Carlsen 56.18
277 Gyri Skoglund 57.00
63 Wenche Stangeland 57.02
151 Elin Carlsen 57.58
85 Frida Marie Selebø 58.08
187 Camilla Fjeldberg 58.09
39 Silje Halden Team SkiGo 58.17
4 Heidi Paulsen Heggedal 58.22
143 Karine Graff 58.31
180 Lise Sunsby 58.41
110 Kristin Cardo 58.55
178 Vera Åsholt 59.34
279 Hege Vågsdal 59.43
53 Desiree Bjørne-Larsen 59.44
125 Lise-Berith Lian 59.51
202 Toril Kure 60.08
134 Hilde sTRØM IL ROS 60.13
101 Anne H. Nilsen 60.35
181 Heidi Moen 61.58
92 Grete Sætrang 62.05
28 Inger Karin Almås 62.10
98 Bente Fjeld 62.16
145 Karin Marie Hagenæs 62.21
104 Pia Ryrfors 62.38
184 Linda Sivertsen 63.26
13 Line Fransson 63.53
127 Helga Stormo 64.11
73 Eline Kalvik 64.22
109 Mette Remme IL ROS 64.49
70 Inger Lise Lind 64.51
54 Tina Macbeath 66.25
116 Gunvor Grette 66.56
120 Marianne Wentzel 67.03
147 Tilda Totland Persson 67.04
118 Siri Jaksland 67.21
58 Maria Aarvik 67.28
79 Nanna Kjekstad 68.01
69 Ida Skaar 68.08
27 Kristine Høydahl 68.14
33 Marte Berg Kristoffersen 68.30
95 Cecilie Grønningsæter 68.32
10 Eli Tjønnås Budda buliders 68.33
172 Carina Haugseth 69.01
100 Sissel Laursen 71.10
270 Kitty Grindberg 71.41
34 Hanne Storm 72.41
52 Cathrine Elisabeth Fossum 73.12
173 Gunn Åse Johannessen 73.85
274 Hege Hagen Lokalservice 74.23
126 Solveig Stormo Johansen 80.23
88 Veronika Løvås 81.48
128 Kristine Stormo 84.55
201 Kristin Paulsen 86.35
86 Marianne, Kjellemo Selebø 92.46
30 Sidsel Grøndal 100.20
206 Elin Helleren 127.59
207 Rita Holtsmark 127.59
168 Cecilie Colbjørnsen Ambrosen BRUTT
12 Hedvig Mortensen IKKE STARTET
66 Guro Grønn IKKE STARTET
Hanne Arnesen IKKE STARTET
117 Siv Selvær IKKE STARTET
163 Trude Bøe Eriksen IKKE STARTET
Siv Anne Aas IKKE STARTET
Lisette Askø IKKE STARTET
Karen Andrea Bendiksen IKKE STARTET
Silje Djuplasti IKKE STARTET
Bente Forberg IKKE STARTET
Marita Kristine Hagen Team De Korte IKKE STARTET
Marianne Heggtveit IKKE STARTET
Pernille Sundvoll Johnsen IKKE STARTET
Carina Kjeldahl IKKE STARTET
Laila Totland Langstrand IKKE STARTET
Sarah Jayne Newey IKKE STARTET
Britt Marie Olsen IKKE STARTET
Malena Totland Persson IKKE STARTET
Kathrine Rosenquist IKKE STARTET
Jorunn Schie IKKE STARTET
Hege Kristin Sivertsen IKKE STARTET
Camilla Stigen IKKE STARTET
Karin Sønsteby IKKE STARTET
Vigdis Totland IKKE STARTET
Anne Beate Tretøy IKKE STARTET
Ylje Wiede IKANO BANK IKKE STARTET
Sissel Zetterquist IKKE STARTET

Hovedløp 10 km menn

189 Martin KRISTIANSEN Ros 37.30
276 Eirik Kurland Olsen 37.54
200 Gaute ERIKSEN Il Ros 38.41
149 Ronny Losoa 38.57
48 Eirik FARSTAD Burfjord Il 39.12
268 Kristoffer Jacobsen 39.39
254 Ola Fjeltun Stensvand 39.56
275 Petter Kjus Skippervold 39.58
284 Ole Marius Kirkeng 40.05
82 Kristoffer Bryhn IL ROS 40.10
290 Martin Ørnfjord 41.03
122 Tom Andre Henriksen 41.23
153 Lars Elnes Lars Elnes Rørleggerforretning AS 41.59
171 Truls Haugseth 42.02
77 Raymond Sørensen Harstad CK 42.06
132 Wouter Pastoor 42.59
90 Leif Torbjørn Næsvold Røykenhopp – Ski 44.06
253 Jan Egil Haugland 44.11
287 Frode Stubberud 44.18
198 Dagfinn Vespestad 44.34
56 Jonas Sætrang 44.49
94 Paul Witt 44.59
150 Håvard Neergaard 45.18
136 Vidar Innselset Sport1 Røyken 45.24
42 Bjørn Anders Hagen Lokalservice 46.05
97 Tobias Baklen 46.14
80 Trond Johansen Hyggen IF 46.42
131 Ørjan Tvenge Hyggen IF 46.47
285 Mats Haugan 47.15
18 Peter Carlsen 47.41
166 Jens Lillegraven 47.50
49 Trygve Bryhn RØYKEN O-LAG 47.54
8 Stein Roar Hopen Ros 48.16
87 Henrik Schibsted NUIF 48.19
78 Lachlan James Mckenzie FMC Tecnologies 48.41
115 Kjartan Andersen Dag’s garasje 48.41
74 Jan Tore Kalvik 48.44
107 Tobias Wolff 48.47
280 Haakon Thorud 48.48
177 Hilding Totland Persson 48.50
292 Anders Fevik 49.18
102 Jon Petter Norheim 49.25
152 Bjørn Egil Notland 49.33
185 Amund Hanson Kordt 49.42
35 Eirik Johnsen 49.56
193 Pål Erik Olsen 49.58
283 Tore Rauland 50.16
32 Terje Flåten 50.33
138 Trond Nondal Team Ull 50.44
57 Henrik Sætrang 50.45
281 Jostein Angeltvedt 50.46
9 Håkon Pedersen 50.47
267 Frode Willem Nilsen 50.51
289 Jon Karlsen 51.01
144 Thomas Evjen 51.06
155 Tom Bryhn Sturla 51.09
141 Tom Erik White 51.15
75 Frode Aasberg 51.32
91 Gunnar Næsvold 51.46
278 Halvard Bastiansen 51.48
255 Torgeir Hernes 52.09
164 Morten Eriksen Steinsvik Group 52.10
266 Jostein Lundberg 52.11
112 Krister Berntsen 52.44
258 Eirik Dulsrud 52.57
140 Erik Bjørnstad 52.58
62 Herman Riber Bødalen Skiskyting 53.07
175 Petter Sørensen 53.11
43 Tommy Hagen 53.13
191 Eirik Bruset 53.17
68 Thomas Wilson 53.25
291 Håkon Vestmoen 53.26
105 Bård Rasch Haugen Hyggen IF 53.37
199 Alexander Severinsen 53.39
72 Peter Christenhus 53.42
160 Per Magne Tveitane 54.11
192 Marius Jahren 54.11
167 Nichlas Ambrosen 54.12
205 Kjell Jarle Gausemel 54.17
162 Kim Borgen 54.39
262 Gaute Øye Tveit 55.15
259 Bjørn Torgersen 55.30
161 Vetle Tveitane 55.37
44 Bjørn Kristian Leitås 55.43
148 Kent Søgård 55.45
154 Tom Elnes 56.03
194 Yoann Baud 56.05
114 Dag Andersen Dag’s garasje 56.10
14 Henrik Sørum Thon Haugen ROS 56.13
7 Christian Schibsted Røyken OL 56.35
84 Håvard Severinsen 56.36
288 Ove Jonny Lie 56.41
6 Knut Lunde 56.47
135 Nils Harald Strøm IL ROS 56.51
282 Sabri Syversen 56.53
65 Eirik Eide Ros 56.57
142 Harald Meinicke 56.58
26 Lars Janjak 56.59
174 Hans Asgeirsson 57.08
272 Lasse Solberg 57.10
103 Carl-Axel Bang-Ellingsen 57.11
169 Hans Fredrik Rønning 57.12
5 Petter Kristiansen 57.19
197 Harald Torgersen 57.26
31 Herulf Espenæs 57.42
257 Åsmund Kleiv Waal 57.57
113 Bjarte Grostøl 58.10
38 Arne Stedje 58.14
271 Bjarne Blom-Jensen 58.16
170 Frode Vollan 58.56
46 Anders Johnsen 59.25
96 Sjur Grønningsæter 59.40
15 Morten Fjell 59.55
293 Øyvind Birkenes 60.44
83 Marcus Selmer 60.47
264 Dag Einar Hernes 60.47
130 Andre Strand 60.58
3 Jørgen Larsen 61.03
252 Markus Vågsdal 61.58
299 Reidar Foss 62.23
265 Ole Østbakken 62.35
21 Rolf Karlsen 62.50
11 Hans Tjønnås Budda Buliders 63.05
37 Thomas Olsen 63.08
71 Ronald Christenhus 63.23
51 Sindre Aamodt 63.51
36 Steinar Backe 63.54
16 Vidar Fjell 64.02
190 Magne Winnem Ros 64.17
59 John Preben Mulvik 64.18
204 Svein Ove Isaksen 64.33
25 Mattis Müller Steinat Bødalen IF Skiskyting 65.04
24 Felix Sebastian Müller Bødalen IF Skiskyting 65.06
55 Robby Macbeath 66.25
195 Alexander Christiansen 67.12
124 Bob Carho IL ROS 67.13
196 Ole Martin Aalsgaard 67.13
188 Per Engelberg 67.41
60 Tormod Knudsen 67.59
47 Knut Einar Heimdal KONDIS 69.23
89 Ole Marius Nansdal 70.14
45 John Ivar Johansen 70.55
183 Torer J Kjus 71.29
176 Jan Rognstadbråten 71.34
186 Thomas Hammerseth 72.09
67 Morten Grøndal 72.45
23 Jan Klopbakken 72.52
182 Per Kjus 82.07
29 Øystein Grøndal 100.21
108 Ola Kure BRUTT
17 Kristoffer Carlsen Lier motorcross IKKE STARTET
Yngvar Tveit IKKE STARTET
111 Øyvind Falck IKKE STARTET
Arild Bakke IKKE STARTET
Daniel Bakkland IKKE STARTET
Arnfinn Blom IKKE STARTET
Eivind Bøe IKKE STARTET
Nils Josè Cardo IKKE STARTET
Pieter Daniel De Ru IKKE STARTET
Trygve Fredriksen IKKE STARTET
Willy Langstrand IKKE STARTET
Kim Larsen IKKE STARTET
Thorbjørn Løvås IKKE STARTET
Morten Myhre IKKE STARTET
Morten Paulsen IKKE STARTET
Peter Persson IKKE STARTET
Bjørn Aksel Torbergsen IKKE STARTET
Per Vatn IKKE STARTET

Hovedløp 10 km jenter

146 Emilie Hagenæs 56.07
99 Elise Fjeld Lundberg ROS, IL 56.22
300 Marte Eriksen Hensema 56.37
106 Gjertrud Rasch Haugen  IL,ROS 58.16
41 Mari Kjelle IL ROS 60.43
19 Silje Elise Carlsen 63.33
139 Sofie Bjaadal 63.35
61 Susanne Knudsen 67.06
81 Ida Johansen Norberg 67.12
260 Hanne Enoksen IKKE STARTET

Hovedløp 10 km gutter

157 Kristian Simonsen Drammens Ballklubb 48.08
22158 SanderRasmus A. K. TeisbekkQvist 49.0650.06
165 Christian Boe Eriksen nåif 51.35
159 Erik Kjønnø Støa ROS, IL 52.13
156 Bernhard Bryhn Sturla 55.26
123 Kristoffer Male Larsen IL ROS 58.06
294 Magnus Birkenes 59.59
295 Andreas Birkenes 60.18
298 Said Shawahne 60.42
297 Jens Bull 60.52
40 Sindre Aamodt 63.20
296 Axel Bull 64.31
133 Pelle Pastoor 65.56
263 Magnus Bryhn 67.05

Turløp 5 km kvinner

536 Chatrine Stokke 32.42
505 Renate Damskog 35.00
549 Ellen Midtsæter 35.03
644 Lene Haugland 35.50
504 Toini Amundsen 36.46
660 Ann Kristin Lillelien 36.55
550 Marit Witsø 36.57
502 Anne Christin Reithe Christensen 37.16
568 Line Børsand 38.46
516 Stine Hopen ROS 39.24
512 Anne Sørum ROS 39.41
563 Karen Kremer 39.42
642 Thea Kjekstad 39.46
643 Nina Kjekstad 39.48
544 Solvor Dørum Sport 1 Røyken 40.10
554 May Hilde Schjong IL ROS 40.13
637 Anne Merete Stølen 40.14
569 Elisabeth Nerli 40.19
551 Ingrid Wolff 40.41
576 Lene Blomquist Kristensen 40.44
537 Oddveig Sibbern Yogahuset 41.07
582 Ann Mari Leivann 41.19
558 Line Eide IL ROS 41.57
559 Anette Eide IL ROS 41.58
583 Lisa Strømme 42.58
670 Ann-Kathrin Løken 43.08
560 Agnes Bjørnstad 43.14
572 Jeanett Bergan SK Rype 43.29
515 Mina Horni Johnsen 43.31
657 Helene Øverby Haugen 44.32
530 Linda Brudeseth 44.58
564 Emma Lindeijer 46.13
573 Siri Lie Østreng Ros 47.20
656 Karianne Øverby 48.15
575 Margareta Westergren 48.20
508 Bjørg Hopen Ros 48.48
121 Greta B. Henriksen 48.49
533 Mathilde Riber Bødalen Skiskyting 49.09
556 Astrid Høydahl 49.59
632 Lisbeth Pettersson 51.04
539 Sunniva Brudeseth 51.12
654 Linda Enochsson 53.26
653 Eirka Kjos 53.29
650 Marianne Bjørnstad 56.21
667 May Lene Nystuen 63.16
567 Tiril Torgunrud 64.46
577 Anne Kristin Moen 74.22
578 Hilde Hoff Olsen 74.23
525 Ingrid Teigen 75.25
671 Wenche Dagsleth 75.25
546 Tiril Eide Tobiassen IL ROS 79.30
547 Silje Eide Tobiassen IL ROS 79.30
587 Lise Børsand 87.40
506 Christine Schibsted IKKE STARTET
507 Inger Schibsted Røyken OL IKKE STARTET
526 Grete Haugand IKKE STARTET
528 Siri Eveline Sætrang IKKE STARTET
532 Liv Thurmer Johnsen IKKE STARTET
Lise Brokhaug IKKE STARTET
Susanne Finsrud IKKE STARTET
Gro Gustavsson IKKE STARTET

Turløp 5km menn

543 Vidar Pettersen 26.21
541 Arve Fjell IL ROS 27.47
534 Arnfinn Furuvald 31.54
584 Dagfinn Strømme 32.19
510 Pål Rønning Bødalen IF 32.25
501 Jan Arne Bernhart Heggedal 32.55
523 Frank Madsen Røyken brann og redning 33.16
524 Christian Olsson 33.21
663 Øistein Lillelien 33.23
585 Rolf Brandsar 33.46
664 Fredrik Carho 38.00
648 Ole Martin Aasgaard 38.01
646 Kjell Orsten 38.28
581 Jan Ronnie Fretheim 40.12
513 Morten Fjell 43.56
580 Roger Wiik 45.07
639 Yngvar Tveit 50.19
655 Øystein Wang 53.45
658 Håvard Tveitane 57.06
673 Bjørn Harlad Witzø 70.37
672 Erling Lindberg Andersen 71.02
647 Svein Erik Teigen 71.03
548 Henrik Tobiassen IL ROS 79.30
588 Øystein Børsand Klubblag Team Røyken Og Hurum 87.39
-527 Pål Fredrik Brattbakken IKKE STARTET
561 Gunnar Bjørnstad IKKE STARTET
Freddy Kittilsen IKKE STARTET
Andreas Simensen IKKE STARTET

Turløp 5 km jenter

661 Ingeborg Lillelien 33.18
574 Stine Lie Østreng Ros 34.10
517 Marie Kvarme Røyken O-lag 34.54
518 Ingeborg Kvarme Røyken O-lag 35.30
579 Marthe Graff-Wiik ROS, IL 39.52
641 Emilie Rørvik 41.34
662 Sara Wachenfeldt 42.54
514 Andrea Kirkenes Fjell Lille Drageløper 43.30
659 Annabel Solvik 44.56
652 Kaja Svee 45.07
519 Mathea Norup Janjak 45.35
570 Elise Bjaadal 47.21
553 Mathea Wolff 47.23
640 Ane Tveit 50.18
529 Thea Brudeseth Odlolien 50.39
649 Rebecka Helbostad 56.22
511 Christina Rønning Bødalen IF IKKE STARTET

Turløp 5 km gutter

669 Filip Marthinsen 29.44
521 Sigurd Almås Haugan 30.09
522 Tobias Enz Flåten 30.17
503 Simen Amundsen 30.54
520 Øystein Almås Haugan 32.02
535 Anders Eide Ros 32.39
645 Håkon Haugland 32.48
638 Noa Jacobsen 33.49
557 Dirik Tvenge Hyggen IF 34.09
542 Ola Kjølstad Røyken O-lag 34.50
630 Eskil Stanngebye 35.38
586 Fredrik Bøeeriksen 36.24
562 Sigurd Bjørnstad 36.28
538 Oskar Johansen Norberg Hyggen IF 38.38
629 Sindre Sjåvåg 39.02
651 Henrik Støvern Ditmansen 39.11
509 Adrian Fransson 40.11
565 Sindre Vågsdal 40.15
552 Martin Wolff 40.21
668 Thomas Berg 43.07
571 Jonas Bjaadal Team Bergan Bjaadal 43.23
666 Daniel Nystuen 44.04
531 Sondre Brudeseth 44.55
631 Joel Pettersson 51.05
540 Tor Magnus Brudeseth 51.11
566 Henrik Vågsdal 55.30
665 Morten Thoren 55.30
545 Jonatan Eide Tobiassen IL ROS 79.30
555 Mats Selvær Jaksland IKKE STARTET
Eskil Stangebye IKKE STARTET

Turløp 3 km familieløype

633 Celine Jensen
634 Madeleine Jensen
635 Pernille Jensen
636 Filip Jensen
701 Hege Davey
702 Peter Davey
703 Kristian Davey
704 Matilda Davey
705 Mattias Davey
706 Christian Damskog
707 Hans Olav Damskog
709 Tarjei Støyl
710 Marit Sandbekk Støyl
711 Tevje Sandbekk Støyl
712 Trym Sandbekk Støyl
713 Eskil Sandbekk Støyl
714 Marcus Fadnes Røyken Taekwondo
715 Sander Fadnes
716 Helge Fadnes
717 Linda de Flon
718 Anette Risløkken
719 Eyvind Blomhoff Risløkken
720 Viktor Blomhoff Risløkken
721 Mai Risløkken
722 Celine Schie Vik
723 Jørgen Schie Vik
724 Linnea Schie Vik
725 Lucas Schie Vik
726 Oliver Schie Vik
727 Camilla Nysæther Schie
728 Bård Anders Vik
729 Nora Kjølstad
730 Håvard Kjølstad
731 Rune Kjølstad
732 Janne Heggum
733 Aurora Nansdal
734 Benedicte Nansdal
735 Jacob Nansdal
736 Rachel Solheim Team Solheim
737 Terje Solheim Team Solheim
738 Marit Sofie Solheim Team Solheim
739 Martin Solheim Team Solheim
740 Anthony Minatsis
741 Kayla Minatsis
742 Maya Minatsis
743 Nina Minatsis
744 Eira Harbo-Haase
745 Isak Kornelius Harbo-Haase
746 Linda Merethe Harbo-Haase
747 Florian Haase
748 Lukas Male Larsen IL ROS
749 Sebastian Male Larsen IL ROS
750 Benjamin Carho IL ROS
751 Amanda Carho IL ROS
752 Camilla Carho IL ROS
753 Kristin Lian Ros
754 Jostein Lian Ros
755 Alexandra Isabel Pettersen IL ROS
756 Rebecca Louise Pettersen IL ROS
757 Nina Knutsen
758 Kamilla Meland
759 Martin Schjong ROS, IL
760 Jonas Christensen IL ROS
761 Emilie Strand
762 Lillianna Strand
763 Tone Strand
764 Roger Hansen
765 Robin Bjønness Hansen
766 Malin Bjønness Hansen
767 Marian Bjønness Hansen
768 Mathilde Bjønness Hansen
769 Kristoffer Are Hermansen
770 Maja Kristine Are Hermansen
772 Erle Vågsdal
773 Mie Vågsdal
774 Mikkel Vågsdal
775 Thale Vågsdal
776 Johan Vatn
777 Sara Vatn
778 Ragnhild S Vatn
779 Gitte Forthun
780 Magnus Hellerud
781 Elisabeth Westersund
782 Emil Westersund
783 Sander Westersund
784 Svein-Erik Westersund Røros IL
785 Britt Osmundsvaag
786 Filip Osmundsvaag
787 Lotta Osmundsvaag
789 Maria Elnes Lars Elnes Rørleggerforretning AS
870 Joel Pettersson
871 Robin Hunstad
872 Amanda Hansen
873 Selina Hansen
874 Henning Nikolai Antonsen
875 Helene Aasgaard
876 Andrine Aasgaard
877 Martin Karlsen
878 Emil Karlsen
879 Thomas Karlsen
880 Kasper Simonsen
881 Jørgen Simonsen
882 Marianne Kløvning
883 Marius Kløvning Høisveen
884 Bente Skinlo Andersson
885 Sune Adrian Skinlo Andersson
886 Olav Olsen
887 Karen Olsen
888 Oda Hernes
889 Hedda Hernes
890 Sebastian Bennila Syversen
891 Joakim Gangnes
892 Oscar Kjoss Larsson
893 Marie Kjoss Larsson
894 Nora Elen Vettre Hauge
895 Emilie Conradi Schie
896 Theo Roen Waler
897 Celine Roen Waler
898 Stine Roen Waler
899 Ida Hansen
900 Emil Hansen
901 Fride Linea Westersjø Jonsson
902 Fredrik Albert Westersjø Jonsson
903 Erle Marlene Auren
904 David Alexaner Auren
905 Linnea Michelle Unhjem
906 John Kristoffer Gullen
907 Turid Nikolaisen
908 Miriam Jørgensen
909 Erlen Øye Tveit
910 Frida Øye Tveit
911 Daniel Holte
912 Joar Holtsmark
913 Ingvild Hotsmark
914 Bjørg Tveter
916 Nikolai Moe
917 Heneriette Dahm
918 Mikkel Dahm
919 Oda Kjus Skippervold
IKKE STARTET Oscar Damskog
IKKE STARTET Mie Ågsdal

 

 

Eldre resultater

Hovedsponsorer